uaenru

Забронювати номер

Кімнати
 • Кімната 1 (6-місна)
 • Кімната 2 (8-місна)
 • Кімната 3 (12-місна)

Карта проїзду

Правила бронювання:

 1. Що б забронювати номер, заповніть форму онлайн-бронювання на нашому сайті і адміністратор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни, або просто зателефонуйте нам.
 2. Заброньований номер Ви можете оплатити на місці, в хостелі, готівкою або банківською картою, а також, можете внести передоплату на нашому чайті одрау після бронювання.
 3. Способи передоплати можливі через мережу Інтернет картками Visa і MasterCard.
 4. Необхідно повідомити нам про внесення передоплати, щоб вона гарантовано була відмічена.
 5. Бронювання для груп може здійснюватись як в телефонному режимі, так і самостійно, на нашому сайті. Групі від 8 чоловік повинні внести передоплату у розмірі першої доби проживання.
 6. Умови проживання та можливі скидки для груп розглядаються у кожному випадку індивідуально.

Правила анулювання броні:

 1. Відміна броні на проживання можлива не пізніше, ніж за 72 години до дати передбачуваного заїзду. Для цього потрібно на нашу електронну адресу вислати письмове повідомлення про зняття бронювання на проживання в хостелі або зателефонувати нам по вказанім телефонним номерам в контактах.
 2. У випадку своєчасної відміни броні, передоплата за невикористане проживання повертається в розмірі 90%.
 3. У випадку, якщо відміна броні була проведена за 24 години до дати передбачуваного заїзду, адміністрація хостела залишає за собою право повернути 50% від суми передоплати.
 4. В останніх випадках передоплата не повертається.
 5. У випадку, якщо гість проживає в хостелі, але бажає повернути сплачений термін проживання, то гість сплачує штраф у розмірі однієї непрожитої доби, а сума, що залишилась, повертається.
Розробка сайту